Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


30.08.2008, godz.: 12:00

VADER - koncert

30 sierpnia – 25 urodziny zespołu VADER.

VADER, Najgłośniejsze urodziny na świecie! Zapowiada się urodzinowa impreza, jakiej chyba jeszcze nikt nie zorganizował! 25 lat nieprzerwanie w służbie death metalu to nie lada wyczyn, a dokonał tego polski zespół VADER!
Massive Music - management zespołu VADER i jednocześnie agencja koncertowa zamierza uczcić to niecodzienne wydarzenie specjalnym koncertem

"Mamy nadzieje, że sala wypełni się po brzegi, gdyż powodów do przyjścia na koncert jest conajmniej kilka! Na koncercie wystąpią zagraniczne zespoły, które współtworzyły scenę metalową z VADER na początku lat 80'tych i z którymi utrzymujemy przyjacielskie stosunki! Niestety nie wszystkie zespoły mogły przyjąć zaproszenie, część z nich jest zajęta, a inne po prostu są zbyt duże na taki, mimo wszystko niekomercyjny koncert! Lista zespołów jaką mamy w głowach mogłaby spokojnie wypełnić większą halę, ale zależało nam na zrobieniu tego koncertu właśnie w Stodole i dla wybranych fanów zespołu! Możecie sie jednak spodziewać prawdziwie mistrzowskiego składu!" (Mariusz Kmiołek - Massive Music)

Pierwszym potwierdzonym zespołem jest szwedzki GRAVE. Kolejnymi NILE, ROTTING CHRIST i KRISIUN. Następni goście zostaną oficjalnie przedstawieni już wkrótce. Drugim powodem dla którego impreza będzie czymś wyjątkowym to sam koncert VADER, który potrwa ponad 2 godziny, a zespół zaprezentuje cały przekrój swojej twórczości poczynając od kaset demo, a skończywszy na najnowszych płytach. Cały koncert będzie nagrywany na potrzeby jubileuszowego DVD o roboczym tytule "XXV", który zostanie wydany w 2009 roku.

"Tym razem obiecujemy cos naprawdę specjalnego i zapewniam, że nie spieprzymy produkcyjnie wydawnictwa, jak to sie stało z ostatnim DVD! Postanowiliśmy realizację powierzyć ludziom, którzy nigdy nie kręcili koncertu metalowego, ale mają duże doświadczenie w kręceniu klipów, produkcji telewizyjnych, reklam i innych rzeczy. Ludzie ci mają swoje pomysły i śweże spojrzenie na realizację koncertu, my mamy swój plan, swoją wizje jak ten koncert ma wyglądać, jak ma byc zrealizowany i co chcemy pokazac! Wspólnie na pewno wyprodukujemy coś interesującego! To będzie piorunująca dawka death metalu na scenie i poza sceną! Zaprosimy was również do garderoby zespołu, pokażemy jak muzycy przygotowują się do koncertu, ale przede wszystkim zaprezentujemy to, czego fan nie widzi podczas trwania koncertu czyli ciężką pracę obsługi, zachowanie muzyków podczas przerw technicznych, wszelkie smaczki." (Mariusz Kmiołek - Massive Music)

VADER przygotowuje na tę okazję poza specjalnym setem koncertowym, również specjalną scenografię i wiele niespodzianek. Na imprezie urodzinowej pojawią się nie tylko fani i zaproszone zespoły, ale również goście z branży muzycznej z całego świata! Lista gości jest imponująca, mamy nadzieję że wszyscy dotrą do Polski na czas!? VADER przygotowuje również specjalną stronę internetową poświęcona wyłącznie jubileuszowemu koncertowi, na której będziecie mogli zapoznać się z przygotowaniami do koncertu. Co jeszcze? Szykujcie się na najgłośniejsze urodziny na świecie! 25-lecie VADER!!!

30-08-2008 r.
Klub Stodoła,
ul. Batorego 10« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt