Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


01.06.2008, godz.: 10:00

Dzień dziecka w Zaklętych Rewirach i kinie Iluzjon.

W niedzielę, 1 czerwca kino Iluzjon oraz Zaklęte Rewiry zapraszają dzieci na wiele atrakcji, którym towarzyszyć będą specjalne seanse filmowe. Rozpoczynamy już o godzinie 10 rano i będziemy bawić się do godziny 16-tej. Poniżej szczegółowy harmonogram imprezy:

10.00 – 10.40 - Teatrzyk lalkowy
WARS i SAWA - historia mówiąca o powstaniu naszej stolicy - Warszawy.
Dzieje odważnego Warsa i pięknej Sawy oraz wstrętnej czarownicy, która pragnie pokrzyżować im plany.

10.30 – 14.00 - Konkurs rysunkowy
Kącik i konkurs rysunkowy z nagrodami (prowadzenie – nauczycielka rysunku, konkurs z podziałem na grupy wiekowe i kategorie)

10.30 – 14.00 - Konkurs lepienia
Kącik i konkurs lepienia z modeliny oraz plasteliny

10.00 – 16.00 - Klaun
Występy klauna - pantomima, skręcanie zwierzątek z baloników, wspólne zabawy

10.00 – 16.00 – „Pan Wesoły”
„Pan Wesoły” to kramik z zabawkami, śmiesznymi rzeczami, balonikami

11.00 – 16.00 - Kącik kucharski
Własnoręczne robienie kruchych ciasteczek, które po wypieczeniu trafiają do ich autora

11.30 – 16.00 - Malowanie buzi
Kącik malowania buzi


Zapraszamy także na gry i zabawy organizowane przez animatorów (10.30 – 16.00)
Kowboje i dziki zachód – czy szeryf złapie bandytów, kto trafi do więzienia, czy znajdziemy żyłę złota? Szykują się niesamowite emocje.

Jestem Księżniczką – Przygotujemy się do balu, poprawimy fryzury i makijaż, wykonamy naszyjniki i nauczymy się pięknych ukłonów.

Poszukiwanie pirackiego skarbu – przez morza i oceany popłyniemy na wyspę skarbów. Nie przeszkodzi nam bitwa morska i rekiny. Łupy podzielimy sprawiedliwie.

Olimpiada sportowa – na początku porządna rozgrzewka. Później będą konkurencje: biegi, skoki, rzuty, podnoszenie ciężarów, gry zespołowe. A na koniec oczywiście medale dla sportowców.

Jestem Gwiazdą – poczuj się jak piosenkarz, aktorka. Na scenie do mikrofonu zaśpiewaj piosenkę lub wyrecytuj wiersz a nagroda Cię nie ominie.

Seanse w kinie Iluzjon:
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie” - seans w kinie, bilety 8 zł
Zrealizowana w konwencji westernu opowieść o zmaganiach dzielnych chłopców z groźnym bandytą Pif-Pafem. Perypetie jakie towarzyszą tym zmaganiom, bywają i zabawne, i niebezpieczne, ale zawsze kończą się sukcesem małych bohaterów.
Czas trwania: 12.00 – 13.30

Niedźwiadek” - seans w kinie, bilety 8 zł
Ekranizacja należącej do klasyki młodzieżowej literatury przygodowej powieści Jamesa Olivera Curwooda "Władca skalnej doliny" ("The Grizzly King"). Osierocony niedźwiadek znajduje opiekuna w starym niedźwiedziu-samotniku. Razem uciekają przed ścigającymi ich ludźmi. Myśliwi jeszcze nie wiedzą, że przyroda udzieli im lekcji pokory...
Czas trwania: 14.00 – 15.30

Kino Iluzjon,
ul. Narbutta 50« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt