Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


27.06.2008, godz.: 20:00

Carlos Santana - koncert

Carlos Santana odwiedzi Warszawę w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej promującej album "Ultimate Santana".

Koncert 27 czerwca 2008r na stadionie Gwardii.

Słynny gitarzysta zagra w Polsce w trakcie europejskiego tourne "Live Your Light Tour", promującego kompilacyjny album "Ultimate Santana", podczas którego odwiedzi Francję, Słowację, Węgry, Włochy, Austrię, Niemcy i Szwecję.
Na albumie znalazły się jego najsłynniejsze kompozycje instrumentalne oraz piosenki wykonywane z udziałem wokalistów. Zestaw promuje kompozycja "Into The Night" z gościnnym udziałem Chada Kroegera z zespołu Nickelback.

"Od ponad trzydziestu lat Carlos Santana z powodzeniem utrzymuje się na szczycie muzyki popularnej, umiejętnie zachowując równowagę między inteligencją, pasją, inspiracją i szczerością. Podobnie jak w przypadku innych muzyków, którzy podbili serca fanów na całym świecie - jak John Coltrane, Marvin Gaye, Jimi Hendrix, Bob Marley, czy Miles Davis - muzyka Santany to pomost między światem fizycznym a porządkiem duchowym. Gdziekolwiek rozbrzmiewa, czy to na scenie Festiwalu w Woodstock w 1969, z radia w samochodzie, czy na jednym z tysięcy koncertów na świecie, jego muzyka oscylująca między rockiem, soulem, jazzem i latynoskim R&B dociera do wszystkich. Jest uniwersalna, jest po prostu ponadczasowa" źródło: materiały Sony BMG.

- Cieszymy się, że dzięki nam fani z całej Polski będą mogli na żywo posłuchać legendarnego wirtuoza gitary, Carlosa Santany. W ten sposób nawiązujemy również inne, pozabiznesowe relacje ze swoimi klientami. Bo przecież życie to nie tylko praca i pieniądze, życie to także dobra zabawa" - podkreśliła Monika Nowakowska, dyrektor Biura Public Relations.
To kolejne zaangażowanie Kredyt Banku i Warty w wielki projekt muzyczny. W ubiegłym roku firmy były wyłącznym sponsorem koncertu "Turn It On Again Tour" grupy Genesis. Na chorzowskim stadionie koncertu słuchało ponad 40 tys. fanów. Koncert Carlosa Santany jest wyrazem kontynuacji polityki sponsorskiej, koncentrującej się na społecznych aspektach życia naszych klientów.
Produkcją oraz promocją koncertu zajmie się agencja Live Nation

Support zagrają:
16:15-16:45 Dabalski Blues
17:15-18:00 Brathanki
18:30-19:30 Perfect
20:00-22:00 SANTANA

22:00-23:00 DJ Hirek

wejście od godz. 15.00

Bilet wstępu: 165 zł
Pakiet VIP : 770 zł

SANTANA: Live Your Light 2008 Tour
piątek, 27 czerwca, 2008
Stadion Gwardii
ul. Racławicka 132
(Warszawa)
tel. (022) 844 35 97

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt