Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


27.05.2008, godz.: 19:30

IMIENINOWE SPOTKANIE PRZY HERBACIE Z CYTRYNĄ

Towarzysko-artystyczne Spotkania Przy Herbacie z Cytryną odbywają się w warszawskim Klubie Mechanik od grudnia 2006. Raz w miesiącu młodzi artyści: wokaliści, muzycy, kabareciarze, filmowcy, fotograficy spotykają się ze swoimi znajomymi aby podzielić się tym nad czym właśnie pracują. Spotkania mają charakter otwartej próby generalnej dającej możliwość prezentacji także publiczności.

Małgorzata Wojciechowska - autorka, kompozytorka, piosenkarka i aktorka.
Urodziła się w Miliczu. Studiowała aktorstwo dramatyczne na wydziale aktorskim PWST w Krakowie ze specjalizacją wokalno-estradową. Brała udział w wielu ogólnopolskich festiwalach, gdzie zdobywała liczne nagrody, np.: w 2000 r. Grand Prix na OFPS „Łykend” we Wrocławiu; w 2001 r. II Nagroda na Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie, III Nagroda na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie; w 2002 r. i w 2003 r. na FAMIE główne nagrody zbiorowe za spektakle muzyczne z piosenkami Łucji Prus i Kazika Staszewskiego, w 2002 r. II Nagroda w Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, w 2004 r. Grand Prix im. Jonasza Kofty na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej – OPPA oraz nagroda literacka im. Mariana Redwana za autorstwo najlepszych tekstów piosenek na FAMIE. W 2005 r. otrzymała stypendium miasta Krakowa dla młodych twórców w dziedzinie sztuki estradowej. Od 2004 r. jest członkiem Rady Programowej i jury Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA w Świnoujściu, a od 2006 r. członkiem stowarzyszenia organizującego Festiwal Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły” w Cisnej i członkiem jury festiwalu. W 2006 r. w Radiu Kraków nagrała materiał na swoją pierwszą płytę autorską, która ukaże się prawdopodobnie w 2008 r.

Kabaret Zygzak tworzy humor jak najbardziej odchylony od pionu, a tym samym zbliżony do poziomu. Oglądając ich ma się nieodparte wrażenie, że to trzej kręcący się po scenie przedstawiciele płci męskiej. I to jest prawda! Kabaret Zygzak powstał w 2003 r. w Warszawie. Był wielokrotnie dostrzegany i nagradzany na największych festiwalach kabaretowych w Polsce (Mulatka, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Festiwal Dobrego Humoru, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kabaretowej OBORA, OSPA). Obecnie kabaret Zygzak tworzą Ireneusz Popiel, Grzegorz Tomaszewski, Andrzej Szczerba i Darek Mazurek.

Magda Turowska - wokalistka, muzyk, menadżer kultury. Pochodzi z Koszalina. Zadebiutowała w 1990r. Zdobyła wiele nagród na festiwalach piosenki poetyckiej, m.in. na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, na Spotkaniach Zamkowych “Śpiewajmy Poezję!” w Olsztynie. Jej piosenka i teledysk „Rzeki snu” gościły na liście przebojów „Muzycznej Jedynki”. Współpracowała z TVP 1 przy tworzeniu muzycznego programu telewizyjnego „Kraina Łagodności”. Od maja 1995r. jest właścicielką Agencji Inicjatyw Artystycznych „Cytryna”. Była współtwórcą i redaktorem serii płyt „Złota Kolekcja” zawierającej największej przeboje gwiazd polskiej piosenki wydanej przez POMATON EMI. Jej piosenki można znaleźć na solowej płycie „Rzeki Snu” oraz na kompilacjach „Cytryna”, „Pomarańcza”, „Kraina Łagodności”.
Szczegóły na www.cytryna.pl

wieczór klubowy z cyklu „Mechaniczna Cytryna“ odbędzie się:
27 maja 2008 (wtorek)
godz. 19:30
Klub Mechanik
ul. Narbutta 87« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt