Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


18.08.2008

5 Europejski Tydzień Filmowy

18-23 sierpnia 2008 r OFF/ON WARSZAWA

Do 25 czerwca 2008 można zgłaszać filmy krótkometrażowe, które wezmą udział w konkursie o Grand Prix OFF/ON Warszawa 5 Europejskim Tygodniu Filmowym.

OFF/ON Warszawa 5 Europejski Tydzień Filmowy, jeden z najważniejszych festiwali filmowych Warszawy, to pokazy ambitnych europejskich filmów fabularnych, prezentacje i konkurs najlepszych prac europejskiego kina niezależnego, studenckiego i profesjonalnego, spotkania z filmowcami oraz warsztaty mistrzowskie. Festiwal stał się wydarzeniem na którym nadrabia się zaległości „filmowe” w sferze ambitnych produkcji europejskich.

Jubileuszowa, 5 edycja zaproponuje głębsze spojrzenie na Europę. Każdy z dni OFF/ON poświęcony będzie innej jej części. Koncerty, wystawy fotograficzne dopełnią bogaty program filmowy, zaglądając w różne zakątki naszego kontynentu.

Lista pełnometrażowych filmów fabularnych które zostaną zaprezentowane podczas festiwalu zostanie ogłoszona po Festiwalu w Cannes. Natomiast już teraz można nadsyłać filmy do udziału w Europejskim Konkursie Filmów Krótkich o Grand Prix OFF/ON, w którym zaprezentowane zostaną najlepsze prace kina europejskiego zarówno niezależnego, studenckiego, jak i profesjonalnego. Najlepsze filmy obejrzy publiczność festiwalowa, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni przez profesjonalne Jury.

Filmy o dowolnej tematyce (choć europejski wymiar będzie dodatkowo punktowany), trwające do 30 minut można nadsyłać do 25 czerwca 2008. Szczegóły są dostępne na stronie www.offon.org

Organizatorem OFF/ON Warszawa jest Federacja Niezależnych Twórców Filmowych, festiwal finansują - Miasto Stołeczne Warszawa oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej.

OFF/ON WARSZAWA / 5 Europejski Tydzień Filmowy
18-23 sierpnia 2008 r.
Kino Luna

WSTĘP WOLNY !

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt