Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


23.11.2006, godz.: 20:30

Koncert A.LIPNICKIEJ I J.PORTERA w Stodole - !!! koncert odwołany!!!

W ZWIĄZKU Z TRAGICZNYMI WYDARZENIAMI NA ŚLĄSKU KONCERT ZOSTAJE PRZEŁOŻONY. NOWA DATA KONCERTU WKRÓTCE. Anita Lipnicka & John Porter z materiałem z „Other Stories” oraz John Porter i Nieprzyzwoity Zespół z premierowymi utworami! Na jednym koncercie zaprezentowane zostaną materiały z dwóch nowych krążków. Pierwszy to „Other Stories” Anity Lipnickiej i Johna Portera, którego premiera zaplanowana jest na październik. Drugi to zupełnie nowe piosenki Johna Portera i Nieprzyzwoitego Zespołu, który ukaże się w pierwszej połowie 2007 roku i nosi roboczy tytuł "Psychodelikatesy".

Oprócz tego, na rynek trafia box podsumowujący dotychczasowe dokonania Johna Portera – będzie to kilkanaście albumów, które Walijczyk stworzył przez lata obecności na polskiej scenie muzycznej - zarówno solo, jak i z zespołem Porter Band. W tej chwili Porter gra z zespołem w składzie Arek Krupa (skrzypce), Kuba Majerczyk (perkusja), Romek Kunikowski (fortepian), Piotr Winnicki (git. elektryczna) i Marcin Lamch (bas). Koncerty z Nieprzyzwoitym Zespołem to, jak deklaruje artysta - .."dawka męskiego, surowego grania, nie opartego jednak na głośnych riffach gitary elektrycznej, ale na mrocznych dźwiękach pochodzenia organicznego"...

Z kolei „Other Stories” Anity Lipnickiej i Johna Portera to płyta z utworami, które nie trafiły na dwa pierwsze albumy duetu (poza singlowym „Such a Shame”), ale zdaniem artystów nie powinny być zapomniane. Oto parę słów na temat tych piosenek autorstwa Anity i Johna:
Czasem niektóre utwory giną w mroku zapomnienia i nigdy nie ukazują się na albumie. Są odgrywane na koncertach, a potem się o nich zapomina. Ta skromna kolekcja to próba zachowania tych utworów zanim będzie za późno i świat o nich kompletnie zapomni.
„Such a Shame" to piosenka zapowiadająca płytę „Other Stories” i jednocześnie kolejny singel z albumu „Inside Story”. Jest uznawana za najsmutniejszy utwór na naszej drugiej płycie.
W podobnym klimacie jest też piosenka Leonarda Cohena „Chelsea Hotel #2”. Utwór nagraliśmy w ciągu jednego dnia na specjalne zamówienie połączone z zaproszeniem do wzięcia udziału w kilku europejskich koncertach zorganizowanych na rzecz Cohena.
„For You” to dla nas specjalny utwór – pierwsza piosenka, którą zaśpiewaliśmy razem. Właśnie wtedy stwierdziliśmy, że to dobry pomysł aby razem pracować nad kolejnymi piosenkami. Bez komentarza!
„Flame” miał się znaleźć na albumie „Nieprzyzwoite piosenki”, ale niekoniecznie pasował do jego klimatu. Mimo wszystko zaczęliśmy grać ten utwór na naszych koncertach i szybko stał się jednym z najbardziej dynamicznych punktów naszych występów.
„Bones of Love" (w wersji improwizowanej) to efekt nagłego natchnienia i improwizacji muzycznych. Czasem takie chwile nas zaskakują. Zadajemy sobie pytanie - Skąd się to wzięło?!
Piosenka zespołu The Cure „Love Song” była od zawsze jedną z naszych ulubionych – oboje jesteśmy wielkimi fanami twórczości Roberta Smith’a i jego kapeli. Utwór ten ma właściwy ładunek emocjonalny, który w nadmiarze byłby za słodki.

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców.

Wejście do klubu od godz. 19:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:30
Zakończnie imprezy o godz. 0:00

Ceny biletów
studenci 29 zł
studenci PW 22 zł
pozostali 35 zł
wszyscy w dniu koncertu 40 zł

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt