Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


13.06.2008

Festiwal Kulinarny SMAK WARSZAWY, II edycja - ODWOŁANY

Tegoroczna edycja smaku warszawy nie odbędzie się.

pierwotnie zapowiadane wydarzenie:
Najpyszniejszy weekend tego lata w Stolicy!
13 - 15 czerwca 2008
Warszawa, Pole Mokotowskie

nie odbędzie się


Smak Warszawy to polska adaptacja światowego projektu miejskich festiwali kulinarnych „Taste of …”. Obecna m.in. w Londynie, Chicago, Birmingham, Dublinie impreza szybko zyskuje rangę najważniejszego wydarzenia kulinarnego w kraju, w którym się odbywa. Tegoroczna polska edycja jest drugą dla Warszawy. Pierwsza zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób. W tym roku festiwale debiutują w dodatkowych 2 lokalizacjach: Krakowie i Trójmieście!

Smak Warszawy to festiwal kulinarny w formie pikniku, adresowanych do mieszkańców miasta i turystów. Chcemy, żeby z czasem stał się wizytówką miasta Warszawy. Festiwal popularyzuje ideę jadania poza domem i buduje wizerunek restauracji jako miejsca dostępnego, w którym można zjeść nie tylko smacznie, ale tez po przystępnych cenach. Dlatego na terenie miasteczka festiwalowego będzie można skosztować potraw kuchni z całego świata. Szczególny nacisk zostanie położony na miejscowe smaki i tradycje kulinarne. Spodziewamy się około 30 restauracji. Będzie można też kupić regionalne specjały i artykuły kolonialne: wina, herbatę, kawy oraz przyprawy. Nie zabraknie również atrakcji w postaci pokazów kulinarnych, konkursów i zawodów. Planowane są stoiska tematyczne: Akademie Wina, Piwa i Kawy.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Na festiwalu obowiązuje waluta w postaci kuponów, za które sprzedawane są porcje jedzenia i pozostał artykułu.

Festiwal pod patronatem Prezydenta Miasta Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt