Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


19.10.2006, godz.: 20:30

Koncert zespołu Myslovitz w Stodole

Z cyklu "Co 4-tek Muzyka" zapraszamy na koncert MYSLOVITZ. Również w jesienny wieczór łatwo być szczęśliwym - oczywiście dzięki muzyce Myslovitz! Będziecie mogli się o tym przekonać na koncercie promującym płytę "Happiness Is Easy"! „Zastygła w pozach jesień, autobus pędzi po brzegi wypchany zmęczeniem"? Tak, to fragment tekstu piosenki „Kilka uścisków, kilka snów” z najnowszej płyty Myslovitz, ale jednocześnie szara, październikowa rzeczywistość… Na szczęście 19 października wieczorem możecie o tym zapomnieć i spędzić kilka godzin zanurzeni w gitarowych dźwiękach nie tylko z płyty „Happiness Is Easy”! Zapraszamy na jeden z koncertów jesiennej trasy Myslovitz!

A tymczasem szanse na podbój list przebojów - po piosence "Mieć czy być" - ma utwór "NOCNYM POCIĄGIEM AŻ DO KOŃCA ŚWIATA" - drugi singel z tej płyty. To energiczna gitarowa piosenka, w sferze tekstowej poruszająca temat, który może dotyczyć każdego z nas. Opowiada o tym Przemek Myszor, autor tekstu: "Początkowo tytuł miał brzmieć "Nocnym pociągiem aż do świtu", czyli Hikikomori. Określenie to pochodzi z języka japońskiego. Opisuje ludzi, którzy wycofują się z życia w społeczeństwie, tym samym buntując się przeciwko mocno zhierarchizowanej kulturze w Japonii. Żyją nawet przez kilka lat zamknięci we własnym pokoju, kontaktując się ze światem jedynie za pośrednictwem komputera i internetu. Zjawisko to wydało mi się ciekawą metaforą, określającą zagubienie w życiu. Dodałem do tekstu internet, gadżeciarstwo czy też takie słabostki, jak fascynacje grami komputerowymi. Osoby uzależnione od gier czy Internetu, poświęcają temu całe życie, nie robią nic więcej. Wiem, bo sam kiedyś traciłem mnóstwo czasu w ten sposób. Tekst ten łączy się również z pewną historią, którą usłyszałem ostatnio. Dotyczy ona starszych ludzi, dla których internet staje się możliwością przeżycia niejako drugiej młodości, bycia "królami życia". Udają kogoś innego, poznają ludzi na czatach. Bohaterem naszego tekstu stał się człowiek, który przybrał nicka "Biały Miś". Nick jest wymyślony, ale historia autentyczna".

Płyta „Happiness Is Easy” to siódmy regualrny album Myslovitz. Ukazała się na rynku 19 maja 2006. Zawiera 13 utworów, a pierwszym promującym ją singlem jest piosenka „Mieć czy być”. Co ciekawe, przy wyborze pierwszego singla zespół posłużył się pomocą swoich fanów. Mogli oni głosować na jeden z sześciu nowych utworów, który ich zdaniem najlepiej promowałby album jako pierwszy.

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców.

Wejście do klubu od godz. 19:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:30
Zakończnie imprezy o godz. 0:00

Ceny biletów
studenci 26 zł
studenci PW 22 zł
pozostali 28 zł
wszyscy w dniu imprezy 32 zł

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt