Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


08.10.2006, godz.: 20:00

Koncert Nigela Kennediego w Stodole

Materiał z najnowszej płyty Nigela Kennedy'ego "Blue Note Sessions" po raz pierwszy w Stodole! Koncert Nigela Kennedy’ego promować będzie jego najnowszy album, który na sklepowe półki trafi 25 września. Będzie to wydawnictwo wyjątkowe, ponieważ tym razem światowej sławy skrzypek nagrał album pod skrzydłami jazzowej wytwórni Blue Note. „Blue Note Sessions” (bo taki tytuł nosić będzie płyta) to spełnienie marzeń Nigela Kennedy’ego, wielbiciela jazzu do najmłodszych lat. Współpracował na niej z takimi tuzami jazzu jak Ron Carter i Jack DeJohnette, artystami Blue Note Kennym Warnerem i Joe’m Lovano oraz obiecującymi jazzmanami nowej generacji. Zwieńczeniem współpracy tych znakomitych muzyków będzie album „Blue Note Sessions”, wyprodukowany i zmiksowany przez Jay’a Newlanda, znanego m.in. z nagrodzonej statuetką Grammy współpracy z Norah Jones. Repertuar „Blue Note Sessions” zawiera materiał „bluenote'owy” pierwotnie wykonywany przez Kenny’ego Burrella, Horace’a Silvera (niezapomniany standard „Song for My Father”), Duke’a Pearsona, Jimmy’ego Smitha i Stanley’a Turrentine’a, a także nowe kompozycje Nigela Kennedy’ego, Rona Cartera i Jacka DeJohnette.

Nigel Kennedy wystąpi ze swoim kwintetem Nigel Kennedy Quintet, ktorego skład to czołówka polskich muzyków jazzowych młodej generacji: Tomasz Grzegorski (saksofon tenorowy), Piotr Wylezol (fortepian i instrumenty klawiszowe), Adam Kowalewski (kontrabas), Paweł Dobrowolski (perkusja).
W tym składzie zespół koncertuje juz od roku, mając za sobą serię uwieńczonych sukcesem tras – w Polsce, Europie, Australii…po kazdej z nich utrwala się - w oczach zarówno publiczności jak i krytyków - opinia o kunszcie muzyków jako swiatowej klasy jazzmanów. Podczas październikowej polskiej trasy Nigel Kennedy Quintet odwiedzi takze Wrocław, Gdańsk i Warszawę, po czym wyruszy to Skandynawii. Trasa listopadowa natomiast to koncerty w: Niemczech, Japonii, Wielkiej Brytanii (m.in. Londyn i Birmingham) oraz Francji (Paryż).

Wejście do klubu od godz. 19:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00
Zakończnie imprezy o godz. 0:00

Ceny biletów
w przedsprzedaży 95 zł
dla studentów PW 80 zł
miejsca siedzące 155 zł
w dniu imprezy (miejsca stojące) 110 zł

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt