Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


14.03.2008, godz.: 22:00

SAYAG JAZZ MACHINE, GONG GONG - koncert

koncert zespołów SAYAG JAZZ MACHINE, GONG GONG (w ramach Francophonic Festival)

Trasa dwóch czołowych francuskich zespołów związanych z „nową” muzyką: Sayag Jazz Machine oraz Gong Gong to świetna okazja do tego, aby przekonać się, że kraj ten należy do ścisłej europejskiej czołówki na polu formacji łączących elektroniczne taneczne brzmienia z granym na żywo jazzem czy drum’n’bass.

SAYAG JAZZ MACHINE
Ten sekstet to jeden z najbardziej strzeżonych sekretów francuskiej sceny electro-jungle. Założony w Paryżu w 1998 roku, rozpala sale koncertowe swą zmysłową mieszanką jungle, drum ‘n’ bass, jazzu, bossa nova oraz hip hopu. Sayag Jazz Machine zestawiają ze sobą maszyny oraz tradycyjne jazzowe instrumentarium, tworząc niespotykane, wibrujące brzmienie który czyni z nich jeden z najbardziej popularnych żywych zespołów we Francji.

GONG GONG
Abstrakcyjni, elektroniczni, liryczni, wizjonerscy… Niezwykły kwartet muzyczno-wizualny z Francji. Inteligentne połączenie post rocka z euforyczną muzyką elektroniczną. Melanż delikatnej i zabawnej muzyki, abstrakcyjnych dźwięków i oryginalnych obrazów – wizualnych poematów na wielu ekranach. Symbiotyczne połączenie treści muzycznych i VJ-skich tworzy specyficzną mapę wrażeń wizualnych i dźwiękowych.

Po koncercie odbędzie się AfterParty z DJ'em

Wejście od godz. 21.00, koncert o godz. 22.00
Bilety: 35 zł studenci, normalny 40 zł, w dniu koncertu 45 zł

14 marca 2oo8, piątek.
Klub Stodoła
ul. Batorego 10« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt