Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


02.10.2006, godz.: 20:00

Koncert Fisha w Stodole

Rocznicowa trasa w Polsce! Legendarnego Szkota supportować będzie nasza rodzima art rockowa formacja: Quidam!

Fish, niekwestionowana ikona progresywnych dźwięków, zagra w Polsce trzy szczególne koncerty w ramach trasy „20th Anniversary of Misplaced Childhood”! W październiku muzyk zawita do Bydgoszczy, Warszawy i Krakowa. W 2005 roku minęło 20 lat od ukazania się „Misplaced Childchood”, należącego do krążków, które na zawsze zmieniły sposób pojmowania i odczuwania muzyki.

Już w 2005 Fish, namawiamy przez fanów i promotorów wyruszył w trasę koncertową „A Return to Childhood”, złożoną z jego solowego materiału, pamiętnego albumu i nieśmiertelnych utworów Marillion. Nareszcie usłyszymy go w Polsce! 1 października z przekrojowym repertuarem Fish wystąpi w bydgoskiej filharmonii, dzień póżniej w warszawskiej Stodole, a potem w krakowskim klubie Studio.

Fish, który w 1988 roku rozstał się z Marillion, ma na swoim koncie dwanaście studyjnych albumów. Ostatni krążek, „Field of Crows” , ukazał się w 2004 roku i jest ósmym solowym albumem w karierze Szkota.

Ich brytyjskie rocznicowe tournee z 2005 roku Fish wspomina jako jedne z najlepiej przyjętych koncertów w jego karierze, gdzie publiczność powitała ich wręcz euforycznie. W maju przyszedł czas na występy w Ameryce Południowej, gdzie odbiór przeszedł najśmielsze oczekiwania, a Fish i jego zespół dosłownie oczarowali słuchaczy w Argentynie, Peru, Chile, Brazylii i Wenezueli. Latem spędzili czas na występach w Europie, gdzie do pamiętnych należał ich występ podczas festiwalu Parkpop w Holandii, gdzie zgromadzili 200-tysięczną publiczność.

Jak przyznaje Fish, to jedna z najbardziej emocjonujących tras w jego karierze. „Dwadzieścia lat później wciąż czuję się poruszony muzyką i tekstem. (..) Nie widać końca tego snu. Jest rok 2006 a wciąż czujemy, że czas w trasę. Po tym wszystkim! „Childhood” nie ma końca1 Do zobaczenia!.”

Quidam

Ich ostatni krążek to "surRevival", który zespół tłumaczy jako "przetrwanie i odrodzenie", jest już ich piątym studyjnym albumem. Quidam powrócił w odświeżonym składzie z najnowszą płytą w czerwcu tego roku. Zaczęli od niezwykle ciepło przyjętego koncertu promocyjnego w Studio im. Agnieszki Osieckiej. Słuchacze będą mogli się po raz kolejny przekonać jak harmonijnie ulotne kompozycje sąsiadują z brzmieniem pełnym wewnętrznego ognia..

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców

Wejście do klubu od godz. 19:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00
Zakończnie imprezy o godz. 1:00

Ceny biletów
przedsprzedaż 85 zł
w dniu koncertu 95 zł

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt