Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


28.02.2008, godz.: 20:00

TSA - koncert w Parku!

już 28 lutego 2oo8r (czwartek) w klubie Park na Polu Mokotowskim, wystąpi TSA!!!

klub Park (al. Niepodległości 196)
godz. 20.00.

Wejście od godz. 18.00.
Bilety:
25 zł w przedsprzedaży (wyłącznie w klubie)
30 zł w dniu koncertu.

TSA
- jedna z najważniejszych formacji polskiego rocka; grupa uważana jest za prekursora muzyki metalowej w Polsce. Zespół powstał w 1979 roku w Opolu. Dwa lata później, jeszcze jako instrumentalny kwartet, TSA (Marek Kapłon, Stefan Machel, Janusz Niekrasz, Andrzej Nowak) z miażdżącą przewagą wygrali Festiwal w Jarocinie by zaraz potem przypieczętować z Markiem Piekarczykiem w składzie. Lata 1981 - 1983 to okres niezaprzeczalnego prymatu TSA na polskim rynku – grali wtedy po kilkaset koncertów rocznie, wywołując prawdziwą histerię. W okresie tym sprzedano setki tysięcy egzemplarzy ich płyt, które weszły do kanonu polskiej muzyki rockowej. W kolejnych latach TSA nadal prowadziło ożywioną działalność koncertową, występując również zagranicą - Francja, Benelux, Niemcy, Czechosłowacja, Związek Radziecki. W tym czasie na Zachodzie ukazały się dwie ich płyty – „Spunk” i „Heavy Metal World”. W latach 1987 – 1989 zespół występował w rock-operze „Jesus Christ Superstar” w której główną rolę zagrał Marek Piekarczyk (Teatr Muzyczny w Gdyni) a następnie zawiesił działalność.
W 2001 roku TSA zagrało znowu w klasycznym, składzie - Marek Kapłon, Stefan Machel, Janusz Niekrasz, Andrzej Nowak, Marek Piekarczyk. W kilka tygodni później kwintet oficjalnie ogłosił wznowienie działalność i od tego momentu systematycznie odzyskuje pozycję sprzed lat. W 2004 roku nagrali zupełnie nowy album „Proceder”, który okazał się jedną z najlepiej sprzedających się płyt rockowych w Polsce. Nieco później na kompaktach ukazały się wszystkie ich klasyczne albumy oraz DVD z koncertem z 1982 roku. Pod koniec ubiegłego roku zespół TSA z dużym powodzeniem wystąpił w USA i Kanadzie. Ich nowe nagrania trafiły na szczyt „Rockowej Listy Przebojów” Programu I Polskiego Radia. Album „Proceder” został „płytą roku” a TSA „zespołem nr 2” w plebiscycie magazynu „Teraz Rock”. Grupa była nominowana do „Fryderyka 2005” i „Paszportu Polityki”.
W ostatnim czasie TSA wzięło udział w telewizyjnej gali „Szansy na sukces” i programie „Muzyka łączy pokolenia” . Wystąpili na sopockich festiwalach „Jedynki” i „Top Trendy”, uczestniczyli w „Dniu Kotana”, zagrali kilkanaście wielkich plenerów i kilkadziesiąt koncertów klubowych.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt