Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


25.01.2008, godz.: 20:00

karnawałowy koncert w klimacie góralskim

Klub Mechanik zaprasza na karnawałowy koncert w klimacie góralskim!
Gwiazdą wieczoru będzie zespół SIKLAWA!

Zespół powstał z inicjatywy Jacka Szeligi - ojca Gosi i Danusi, który zjawił się u Łukasza w studiu w listopadzie ubiegłego roku z pomysłem na "SIKLAWĘ". Od tej pory rodzinne muzykowanie Szeligów opuściło mury ich domu...
Praca nad materiałem muzycznym trwała ponad pół roku i zaowocowała nagraniem 12 utworów na debiutancką płytę "Nase male Śpiywanie". Charakterystyczne brzmienie zespołu jest wynikiem aktywnej współpracy wszystkich członków zespołu pod bacowskim okiem Jacka Szeligi!

SKŁAD ZESPOŁU:
Małgorzata Szeliga / vocal / - mieszkanka Ratułowa, uczennica liceum im. Królowej Jadwigi w Nowym Targu. Jej przygoda z muzyką rozpoczeła się bardzo wcześnie. Jako 6-latka związała się z zespołem regionalnym "Tatry", gdzie występuje do dnia dzisiejszego. Oprócz muzyki, tańca i śpiewu Gosia interesuje się astronomią i skateboardingiem.

Danuta Szeliga / vocal / - w tym roku skończyła 14 lat. Podobnie jak starsza siostra, Danusia śpiewa i tańczy w regionalnym zespole "Tatry" w Ratułowie. Jej zainteresowania to przede wszystkim śpiew, muzyka (folk i rock) i gra na skrzypcach. W wolnych chwilach lubi pograć w koszykówkę.

Marcin Gacek / instrumenty smyczkowe / - absolwent krakowskiej AWF w dziedzinie fizjoterapii. Pod okiem mistrza Józefa Staszla rozbudziło się w nim zamiłowanie do muzyki Podhala. Od tego czasu muzyka ta stała się dewizą jego życia. Czynnie współpracuje z takimi zespołami jak: "Skalni", "Promni", "A wiśta!". Poza tym gra w hokeja i jeździ na nartach.

Łukasz Świst / opracowanie muzyczne, keybord / - absolwent muzykologii KUL. "Stary austriacki fortepian w domu mojej babci zawsze był dla mnie najciekawszą zabawką". Od tego czasu wszystko sie zaczelo.. z komponowaniem i aranżowaniem muzyki zetknął sie kiedy zamienił pianino na keyboard. Intersuje go branża muzyczna, a konkretnie szeroko pojęta produkcja muzyczna. Ponadto Łukasz gra na pianinie w nowotarskiej kapeli jazzowej "New Market Jazz Band", jeździ na snowboardzie, nurkuje, żegluje..

Marcin Żarnecki / dęte drewniane / - od dziecka zajmuje się muzyką i malarstwem. Swoje pasje realizuje z wielkim zapałem i zaangażowaniem. Oprócz Siklawy gra również w kapeli zespołu regionalnego "Hyrni". Często można go spotkać w pracowni malarstwa w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu... Jego prace zostały niedawno nagrodzone na Ogólnopolskiej Wystawie Twórczosci Plastycznej. Marcin wykręca niezłe dystanse na rowerku!
Bartłomiej vel. 'Wacek' Wawrzyniak / instrumenty perkusyjne, realizacja dźwięku / - oprócz tego ze gra w Siklawie na perkusji zajmuje się realizacją nagrań w jego własnym BARDZO Pozytywnym Studiu!!!

25 stycznia (piątek)
Początek koncertu o godz. 20.00
Bilety w cenie: 20 zł

Klub Mechanik
Gmach Wydziału Mechatroniki
ul. Narbutta 87
02-525 Warszawa

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt