Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


05.12.2007, godz.: 20:00

Koncert z cyklu "POD PRĄD" wystąpią: WRINKLED FRED, MYŚL

Publiczności koncertowej Wrinkled Fred kojarzy się z budzącymi energię koncertami na terenie całego kraju. Fred grał między innymi przed Marylinem Mansonen, Acid Drinkers, Hey oraz na największych festiwalach tj. Przystanek Woodstock, Węgorzewo, Hunterfest, Olsztyńskich Juwenaliach oraz Przystanek Olecko.
Koncert obędzie sie w warszawskiej Proximie.

Wrinkled Fred można było słuchać w większości ogólnopolskich stacji radiowych jak i lokalnych radiostacjach, zaczynając od Programu III Polskiego Radia czy Radiostacji, przed Antyradio, na Radiu Zielona Góra, Ciechanów, czy olsztyńskiej rozgłośni studenckiej kończąc.
W roku 2004 Wrinkled Fred otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii "Heavy Metal", a utwory z płyty "Crack Y Rocc" ukazały sie na rockowej składance Coca Coli (obok m. in. Sepultury, Type O' Negative) oraz płycie z Węgorzewa 2004. Ponadto jako dodatek do gazety Bravo, wydano pięcio-utworową płytę zespołów Wrinkled Fred i K2.
Obecnie WF przygotowuje się do wydania drugiej płyty, "Watch Them Drop Like Flies". Realizatorem i producentem tego 14 utworowego krążka jest Jacek Chraplak znany z produkcji Flapjack, Acid Drinkers. Na płycie gościnnie wystąpili, DeMonique z zespołu Dive3D oraz kanadyjska grupa rockowa RAW.
Druga płyta Wrinkled Fred, ukaże się na przełomie września i października. Dystrybucję na terenie Polski prowadzi Rockers Publishing. Promocja "Watch Them Drop Like Flies" rozpoczyna się wraz z początkiem letnich festiwali, na których rozdawane będą samplery promujące nowy album Wrinkled Fred. Jednocześnie do wszystkich stacji radiowych zostanie wysłany pierwszy singiel z piosenką "Lovesong".

WF zagra utwory znane z obydwu long pleji. Będą również pieśni fabrycznie nowe, nigdzie jak dotąd nie utrwalane.

Na scenie oprócz WF zobaczycie wspaniałych Gości w osobach:
Moniki Kalmus (Dive 3D) i
Piotra Lato (Big Brother, Idol) na wokalach oraz
Sebastiana Górskiego (Testor) na basie.

Wjazd symboliczne 5pln.

PROXIMA
ul.Żwirki i Wigury 99a« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt