Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


18.12.2007, godz.: 20:00

finał przeglądu MŁODE WILKI REBELIA 2007 oraz koncert KAZIK & BULDOG

koncertowy wtorek w Stodole.

„Młode Wilki – Rebelia” to ogólnopolski przegląd muzyczny, który ma za zadanie promować młodą, polską scenę. Jego uczestnicy to zespoły z bardzo różnych rejonów muzycznych, a także z różnych zakątków Polski. Jak udowodniła pierwsza i druga edycja „Młodych Wilków”, grup, które warto pokazać szerokiej publiczności jest naprawdę sporo. Jury w czasie dwóch edycji nagrodziło kapele: Power of Trinity , Showman i Żywiołak. Pierwsza grupa wydała swój debiutancki album, a pozostałe jeszcze pracują nad materiałem . Wiele zespołów z I i II edycji, występowało ponownie na deskach Klubu Stodoła, a także na scenach w całym kraju (np. Weed, Liquid Sanity, El Secatorre Bramafan, Sensory i Ras Szamra).
W trakcie dziesięciu koncertów półfinałowych w Stodole wystąpi 30 zespołów. Lista kapel, które wezmą udział w trzeciej edycji zostanie zamknięta 5 listopada. 11 z nich zagra na koncercie finałowym, 18 grudnia. Wszyscy uczestnicy półfinałów mogą wziąć udział w bezpłatnych Rock-Warsztatach. Również w tym roku nagrodą główną przeglądu jest wydanie i wypromowanie debiutanckiej płyty zwycięskiego zespołu.

KAZIK&BULDOG
Repertuar koncertowy oparty jest na utworach Buldoga oraz utworach z solowych płyt Kazika (również KNŻ, Waits, Weill). Zespół przygotowuje na trasę 2,5 godzinny repertuar.

BULDOG:
Piotr Wieteska – bass
Wojciech Jabłoński – gitara
Syn Stanisława – klawisze
Adam Swędera – perkusja
Kazik Staszewski – wokal
Janusz Zdunek – trąbka
Tomasz Glazik – saksofon
DJ George - gramofony

Zespół Buldog tworzą osoby bezpośrednio związane z Kultem, wokalistą jest Kazik Staszewski, basistą menedżer Kultu Piotr Wieteska, techniczny Kultu gra na gitarze, a za perkusją zasiadł muzyk, który pracował w "Kult - Ochronie". Gościnnie pojawia się także sekcja dęta Kultu - Zdunek i Glazik. W 2005 roku piosenki Buldoga puszczane były przed koncertami Kultu. Podczas trasy październikowej Kultu w 2005 roku można było odsłuchać i kupić singiel Buldoga pt. "Singiel". 30 stycznia 2006 roku Buldog rozpoczął nagrywanie albumu "Płyta" w studiu Elektra w Warszawie (w tym samym studiu gdzie nagrywany był "Singiel"). Pierwsza sesja nagraniowa trwała do 9 lutego 2006 roku. Zgrania i miksy zaplanowane były na 1 marca. W październiku 2006 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Buldoga pt. "Płyta".

Buldog stylistycznie przypomina najbardziej dokonania Kultu z lat 80. i to nie tylko dzięki wokalowi Kazika. Jest tu podobne brzmienie klawiszy i charakterystyczne teksty komentujące polską rzeczywistość. Klamrą spinającą Buldoga z początkiem lat 80. jest ostatni numer na debiutanckiej płycie Piosenka młodych wioślarzy, pierwszy wielki przebój zespołu Kultu..

Data koncertu: 2007-12-18, wtorek
KLUB STODOŁA
Wejście do Klubu od godz. 19.00, początek koncertu godz. 20.00
Bilety: 15 zł« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt