Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


26.01.2008, godz.: 20:00

Rosin Murphy koncert

Z przyjemnością informujemy o nowym terminie koncertu Rosin Murphy. Występ odbędzie się 26.01.08. Supportem nadal pozostaje duet MOSQITOO.

Znana z niekonwencjonalnych strojów, lecz głównie jako wokalistka zespołu Moloko, Roisin jest jedną z większych indywidualności w świecie muzyki elektronicznej.

Irlandzka niespokojna dusza:
„Od dziecka często się przeprowadzałam. Kiedy miałam dwanaście lat, moja rodzina przeniosła się z Arklow, miasteczka w południowej Irlandii, do Manchesteru. Kiedy miałam lat piętnaście, rodzina wróciła do Irlandii, a ja zostałam w Manchesterze.
Jako siedemnastolatka przeprowadziłam się do Sheffield z zamiarem rozpoczęcia później studiów artystycznych. Tam poznałam Marka Brydona, z którym nagraliśmy parę kawałków, w których miałam kilka mówionych kwestii. Powstał zespół Moloko. Byłam przerażona propozycją podpisania kontraktu na sześć albumów, ale Mark jako urodzony pragmatyk zauważył, że w razie, gdyby jakimś cudem udało nam się zrobić sześć płyt, to będzie oznaczało, że wszystko poszło jak po maśle.”
Rosin Murphy

Taki był początek, jak dalej wyglądała kariera zespołu Moloko wszyscy doskonale wiedzą. Trudno znaleźć kogoś komu hit „Sing It Back” byłby obcy. W 2005 roku nadszedł czas na karierę solową Roisin – wokalistka zadebiutowała albumem „Ruby Blue", którego producentem był Matthew Herbert.
„Nie wyobrażam sobie nagrywania płyty bez absolutnego zaangażowania się w cały proces, nawet jeśli tak bywa wygodniej. Nie sądzę, bym kiedykolwiek skończyła pracę w stu procentach zadowolona z efektów.”
Rok 2007 to kolejna solowa płyta niespokojnej irlandzkiej duszy. Album „Overpowered” ukazał się 15 października i zawiera fascynujący zestaw elektronicznych przebojów tanecznych, poruszających piosenek popowych i mocnych funkowych rytmów, a wszystko to okraszone doskonałymi, nietuzinkowymi tekstami artystki. Na swojej płycie Roisin wystąpiła w roli współkompozytorki i współproducentki.
„Na „Overpowered” utwory przeszły wiele zmian, pracowałam nad nimi z mnóstwem naprawdę wspaniałych ludzi. Zawsze byłam na miejscu, pisaliśmy piosenki w Miami, Londynie, czy Barcelonie, dodatkowa produkcja odbywała się w Sheffield, smyczki nagrywaliśmy w Filadelfii, miksy powstały w Nowym Jorku, Jersey, Miami i Las Vegas oraz nieomal każdym londyńskim studiu wyposażonym w stół mikserski Neve, a na koniec wróciliśmy do nowojorskiego Sterling na mastering.”

Data koncertu: 2008-01-26, sobota
KLUB STODOŁA
Wejście do Klubu od godz. 18.00, początek koncertu godz. 20.00
Bilety:
BILETY ZAKUPIONE NA PAŹDZIERNIKOWE KONCERTY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ NA STYCZNIOWE TERMINY! NIE TRZEBA ICH WYMIENIAĆ!« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt