Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


11.12.2007, godz.: 18:00

METALFILIA metalowe wydarzenie roku!

Siedem zespołów z trzech różnych zakątków świata, który już w grudniu wprowadzi was w świąteczny nastrój. Nie będzie jednak Mikołaja i choinek a metalowe szaleństwo z różnych stref geograficznych Matki Ziemi.

METALFILIA - to rodzaj epidemii, której objawem jest nie koordynowana panika powodowana muzyką metalową: tupanie, porykiwanie, machanie grzywą i zbiorowa przepychanka studzona jedynie złocistym napojem serwowanym w tym przypadku częściej niż gdziekolwiek indziej - bo METALFILIA to także impreza - cykliczne wydarzenie koncertowe, którego odsłona pierwsza miała miejsce w grudniu 2005 - zbierając żniwo w postaci zainfekowanego metalem kilkusetosobowego tłumu.

Wystąpią:
VIRGIN SNATCH (PL) + THY DISEASE (PL) + RASTA (BLR) + MAHAVATAR (U.S.A) + METAL SAFARI (JP) + NONE (PL) + JLS (SP)

Różne style, trzy kontynenty, jedna muzyka - to hasło przewodnie tej międzynarodowej imprezy która już wkrótce przetoczy się przez całą Polskę grając w 10 największych miastach.

Virgin Snatch
W roli headlinera występować będzie VIRGIN SNATCH - bezsprzecznie najlepszy w tej chwili, thrash/death metalowy band w kraju. Ich ostatni krążek "In The Name Of Blood" zdobył szybko uznanie, windując krakowian na główną atrakcję thrashowego szaleństwa. Zespół jest w trakcie prac nad nową płytą, roboczo zatytułowaną "Act Of Grace". Możecie się więc spodziewać premierowego numeru na żywo! Tuż przed nimi na deskach pojawi się death metalowy THY DISEASE, który grać będzie jako co-headlinear imprezy. Ich subtelny romans z elektroniką tylko zaostrza apetyt by zobaczyć zespół na żywo. Także oni prowadzą zaangażowane prace nad nad swoją najnowszą płytą "Anshur-Za", która powinna zostać wydana za parę miesięcy. Polski akcent festiwalu zamykać będzie NONE, czyli dawka rockowego sznytu, nowoczesności i metalowej pasji. To właśnie z tej formacji wypłynął Olas, gitarzysta zasilający obecnie Acid Drinkers.
Bardzo atrakcyjnie zapowiadają się popisy zagranicznych gości. Pierwszy z nich to coraz bardziej popularna w Europie RASTA. To białoruski towar eksportowy numer jeden, który swoje metalowe rzemiosło, świetnie sprzedaje na scenie. Po piętach deptać im będą amerykanie z MAHAVATAR. Niekwestionowaną atrakcją występów nowojorczyków będzie na pewno charyzmatyczna wokalistka Lizza. Styl wykonywanej przez nich muzyki to połączenie riffów Black Sabbath i brudu Alice In Chains z metalową agresją i kobiecym growlem rodem z Arch Enemy. Zespół w tym roku zaprezentował się szerszej publiczności na Przystanku Woodstock 2007 więc dobrze wiedzą jak rozgrzać miłośników ciężkich dźwięków. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się japoński METAL SAFARI, który swoją dokładnością, zdobył już uznanie azjatyckiego świata. Japończycy zadebiutują koncertami w Europie (sic!) stawiając sobie za punkt honoru, by pozostawić dobre wrażenie na polskich maniacs! Grupa reprezentuje styl spopularyzowany głównie przez Lamb Of God, thrashcore groove metal, jednak w cięższym i bardziej przesterowanym wydaniu. Ostatnim potwierdzonym gościem trasy jest wspomniany na początku hiszpański JLS czyli JODIO LOCO SUCIO prosto z Dominikany. Trzyosobowy skład, długa broda, płeć piękna za grami i logo do złudzenia przypominające Black Label Society. Będzie się działo !!!

Data koncertu: 2007-12-11, wtorek
KLUB STODOŁA
Wejście do Klubu od godz. 17.00, początek koncertu godz. 18.00
Bilety: Przedsprzedaż 20 zł« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt