Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


23.09.2007, godz.: 09:00

Piknik rodzinny: „Miasteczko n”

Już 23 września na Polu Mokotowskim warszawiacy będą mogli zobaczyć świat telewizji n oraz jej kanałów dosłownie na wyciągnięcie ręki. Specjalnie na ten jeden dzień na terenie parku powstanie telewizyjne miasteczko n, w którym będą działy się rzeczy niezwykłe.


Wszyscy odwiedzający miasteczko będą mieli okazję osobiście poznać największe gwiazdy telewizji TVN: prezenterów, dziennikarzy, aktorów, a nawet zdobyć ich autografy.

Widzowie będą też mogli podejrzeć pracę dziennikarzy w studiu telewizyjnym kanału nSport, które w tym dniu powstanie na Polu Mokotowskim. To niepowtarzalna okazja do obejrzenia z bliska wozów transmisyjnych i przyjrzenia się pracy operatorów kamer, dźwiękowców i producentów telewizyjnych.

Nie zabraknie też emocji godnych największych imprez sportowych, gdy na oczach publiczności, na profesjonalnym ringu bokserskim kanału SportKlub zmierzy się w sparingu gwiazda światowego boksu Grzegorz Proksa z Łukaszem Wawrzyczkiem.
Ale na tym nie koniec! Dzięki kanałowi NASN odwiedzający miasteczko n będą mieli niepowtarzalną szansę zapoznania się ze sportami zza oceanu. Tajniki futbolu amerykańskiego, sztandarowej, obok hokeja na lodzie, dyscypliny kanału NASN, zaprezentują aktualni mistrzowie Polski, drużyna Warsaw Eagles. Jej występy uświetni pokaz cheerleaderek z grupy Hasao.

Miasteczko n to również park rozrywki dla maluchów. Czeka tu na nie kolorowy plac zabaw Jetix, pełen zjeżdżalni, labiryntów, basenów z piłkami. Dzieci będą miały również okazję wysłuchać koncertu Majki Jeżowskiej, której towarzyszyć będą bohaterowie ulubionych seriali kanału: PUCCA, Oban, i SonicX. Ci, których zmęczy ogrom atrakcji znajdą chwilę relaksu w Minikinie, gdzie na wygodnych ogromnych pufach obejrzą najpopularniejsze seriale Jetix.

Ale to dopiero początek atrakcji dla najmłodszych, bo specjalnie z myślą o nich kanał Cartoon Network zaprosił do miasteczka n Scooby Doo, Johnny’ego Bravo, Bloo i Dextera. Każdy będzie mógł uścisnąć puchatą łapkę kreskówkowego idola i zrobić sobie z nim zdjęcie. W magicznym namiocie wszystkie dzieciaki, te całkiem małe i te duże będą mogły obejrzeć najpopularniejsze bajki kanału Cartoon Network.

Najodważniejsi malcy, dzięki kanałowi KidsCo, spróbują skoków na bezpiecznym mini bangee, a mali tancerze wezmą udział w konkursie tańca, zorganizowanym przez stację VH1.

W dziecięcym parku rozrywki na maluchy czeka też wiele innych atrakcji takich jak malowanie buziek czy konkursy z fantastycznymi nagrodami.

Dla nieco starszych, a nawet tych całkiem dorosłych - edukacyjny kanał Da Vinci przygotował lekcję fizyki i chemii w pigułce - jednym słowem występ „szalonych naukowców”. Nikt lepiej niż oni nie potrafi pokazać, że nauka może być zabawą, a nawet najbardziej skomplikowane zjawiska są wytłumaczalne w prosty i fascynujący sposób.

Na imprezie nie zabraknie koncertowej muzyki w najlepszym wykonaniu: od kultowego zespołu KOMBII przez czołówkę polskich zespołów rockowych ostatnich lat, nominowanych przez MTV w kategorii New Sounds of Europe: Coma, Cool Kids Of Death, The Car Is On Fire, NOT oraz Hurt. Jeden z nich być może wystąpi na prestiżowej gali MTV Europe Music Awards w Monachium. Specjalnie dla fanów alternatywnego grania kanał O.TV przygotował koncert – niespodziankę, czyli występ gwiazdy festiwalu Woodstock. Na scenie pojawi się również Kasia Kępka, prezenterka Vivy oraz Liroy, juror Karaoke Show Shibuya, zorganizowanego przez VIVA Polska.
Miasteczko n to także największe hity dziecięcej listy przebojów w wykonaniu samej Majki Jeżowskiej.

Kolejną atrakcją będzie występ jednego z najlepszych debiutanckich kabaretów – grupy „Kabaret Skeczów Męczących”, na który zaprosi kanał komediowy Comedy Central Polska.

Piknik telewizji n to również Jurek Owsiak i jego autorski kanał telewizyjny O.TV. To dzięki jego inicjatywie na Polu Mokotowskim stanie specjalnie przygotowany ambulans, w którym każdy chętny będzie mógł oddać krew, a także zbadać poziom cukru we krwi. W namiotach O.TV będzie można przejść kurs udzielania pierwszej pomocy zorganizowany w ramach akcji „Ratujemy Uczymy Ratować”, a dzieciaki będą mogły skorzystać z małpiego gaju, czyli survivalowej przygody na bezpiecznej wysokości. Amatorzy turbo – silników będą mogli na własne oczy zobaczyć off-roadowy samochód, który kolejny raz będzie pokonywać rajd DAKAR.

Kolejną atrakcją będą pokazy filmowych hitów, emitowane na wyjątkowych rozmiarów ekranie diodowym. Swoje najlepsze pozycje programowe zaprezentują takie kanały jak: MGM HD, Wojna i Pokój, AXN i CINEMAX. Prowadzącym tę część imprezy będzie sam Andrzej Sołtysik – znawca filmów dużego i małego ekranu. W atmosferze „rodzinnego oglądania” zobaczymy m.in.: perypetie Bridget Jones czy najnowsze odcinki amerykańskich seriali akcji oraz science-fiction.

Miasteczko n to również raj dla widzów zafascynowanych produkcjami Discovery. Na Polu Mokotowskim staną dwa kontenery kanałów z tej grupy: Discovery Historia i Discovery HD. W tych wielkich, wypełnionych multimedialnymi niespodziankami miejscach będą odbywały się cykliczne seanse, na czas których uczestnicy otrzymają specjalne słuchawki. Dzięki nim wejdą nie tylko w świat doskonałego obrazu, ale także najwyższej jakości dźwięku. Kanały Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Civilisation, Discovery Travel&Living, Discovery Science zaprezentują swoją ofertę w specjalnie przygotowanym tracku.

Pozostając w obszarze technologii, uczestnicy pikniku n będą mogli zapoznać się z możliwościami najnowocześniejszego na naszym rynku sprzętu do odbioru telewizji przez satelitę - dekoderów telewizji nowej generacji n. W technologicznym namiocie n zostanie przedstawiona oferta programowa platformy, a wszyscy chętni będą mogli na miejscu podpisać umowę z telewizją n . Na tych, którzy chcieliby zobaczyć telewizję „od środka” czekają hostessy kanału nTalk, które podczas imprezy będą zbierać wśród publiczności zapisy na udział w najnowszych produkcjach telewizyjnych tego kanału.

Przez cały czas trwania imprezy publiczność będzie mogła brać udział w konkursach, w których nagrodami są dekodery telewizji n, wyjazd do Nowego Jorku na mecz dwóch legendarnych drużyn NFL: New York Giants kontra San Francisco 49ers, którego fundatorem jest NASN, kamery internetowe, koszulki, pluszaki, czapeczki i wiele, wiele innych.


przewidywany program dania wybrane pozycje
MAJKA JEŻOWSKA 11:10 - 11:45
HURT 13:57 - 14:09
THE CAR IS ON FIRE 15:09 - 15:21
NOT 16:14 - 16:26
COOL KIDS OF DEATH 17:59 - 18:11
MASALA 18:27 - 18:47
KABARET 18:49 - 19:09
COMA 19:20 - 19:36
KOMBII 19:54 - 21:05« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt