Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


23.08.2007, godz.: 10:00

Finał Akcji „Lato w Mieście 2007”

Jak co roku Stołeczna Estrada przygotowuje inaugurację oraz finał akcji „Lato w Mieście”.

Tym razem impreza podsumowująca przebieg wakacji w stolicy obędzie się 23 sierpnia w godzinach 10-14 na Polu Mokotowskim.

Podczas plenerowej imprezy dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z wielu specjalnie przygotowanych atrakcji. Oprócz oferty wspólnej zabawy podczas zajęć sportowych, warsztatów plastycznych i tanecznych, będą miały okazję do zaprezentowania na scenie dokonań i umiejętności nabytych w czasie trwania akcji.
W namiotach usytuowanych w pobliżu sceny każda z dzielnic przygotuje prezentację swoich dokonań, których przewodnim hasłem było „poznaj swoje miasto”. Będą to m. in. wystawy prac plastycznych, wspólne muzykowanie, relacje z wycieczek po Warszawie.

Impreza adresowana jest do wszystkich młodych mieszkańców Warszawy, zarówno do uczestników akcji, jak i do dzieci, które w niej nie uczestniczyły.


Akcja „Lato w Mieście” to cykliczna akcja organizowana na terenie stolicy przez Urząd m. st. Warszawy oraz dzielnice. W ramach akcji uruchomiane są punkty dziennego pobytu, punkty specjalistyczne oraz organizowane jest dożywianie dzieci z najuboższych rodzin. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia bezpłatnie dla dzieci i młodzieży 44 obiekty sportowe, m.in. hale, kręgielnie, boiska, pływalnie. Zorganizowane grupy mają także możliwość zwiedzenia Miejskiego Ogrodu Zoologicznego.
Każda z 18 warszawskich dzielnic przygotowuje dla uczestników rozmaite, bezpłatne atrakcje: zajęcia sportowo-rekreacyjne, warsztaty plastyczne, teatralne, zabawy muzyczno-ruchowe, wyjścia do kina, teatrów, muzeów i wiele innych.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt