Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


08.07.2007, godz.: 11:00

Akcja bezpłatnych badań kardiologicznych

Rok temu po raz pierwszy Flora Pikniki Bliskie Sercu odwiedziły w Polsce dziesięć miast. Duże zainteresowanie Piknikami spowodowało, że kolejny rok będzie kontynuowana akcja bezpłatnych badań i porad, okraszonych konkursami, zabawami na świeżym powietrzu. Poprzez te działania kolejny rok zwracana będzie uwaga na tak ważną profilaktykę chorób układu krążenia.

W ramach Pikniku na Polu Mokotowskim wykonywane będą badania:
 • pomiar cholesteroli we krwi,
 • pomiar ciśnienia tętniczego,
 • oznaczanie BMI,
 • EKG w spoczynku,
 • EKG wysiłkowe,
 • konsultacje kardiologiczne i dietetyczne.
  Badania będą się odbywały w godzinach 11.00 - 19.00


  Czym są Flora Pikniki Bliskie Sercu?
  To imprezy o charakterze edukacyjnym, związane przede wszystkim z profilaktyką układu krążenia. Na odwiedzających czekają bezpłatne porady i badaia czynników ryzyka chorób układu krążenia. Na Flora Pikniku Bliskim Sercu każdy uzyska niezbędne informacje, jak prawidłowo powinien dbać o swoje serce. Nie zapomnieliśmy również o atrakcjach – szereg konkursów, zabaw, kąciki rysunkowe – to wszystko czeka na odwiedzających.

  Kogo zapraszamy na Flora Pikniki Bliskie Sercu?
  Na Flora Pikniki Bliskie Sercu - imprezy promujące zdrowy styl życia - zapraszamy całe rodziny. Dzieci będą mogły się bawić w kąciku z zabawami rysunkowymi. Dla chętnych zostaną zorganizowane liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami związanymi z troską o zdrowe serce.

  Z czyich porad można za darmo skorzystać podczas Flora Pikników Bliskich Sercu?
  Każdy odwiedzający uzyska poradę lekarzy kardiologów. Specjaliści podczas Flora Pikników Bliskich Serca przeprowadzą różnorodne badania, takie jak: pomiar ciśnienia i pulsu, EKG wysiłkowe. Dietetycy udzielą porad na temat diety bliskiej sercu – jak prawidłowo ją skomponować w przypadku nadwagi, otyłości, nadciśnienia czy cukrzycy, a instruktorzy fitness poinformują, jak zaplanować właściwy zestaw ćwiczeń, który wzmocni kondycję układu krążenia oraz poprowadzą specjalne pokazy.

  Właściwa troska o serce wymaga uwzględnienia wielu czynników. Nie można się koncentrować tylko na obniżeniu cholesterolu lub tylko na zwalczaniu otyłości. Dlatego do udziału we Flora Piknikach Bliskich Sercu zaproszeni zostali specjaliści, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z dbałością o układ krążenia. Dzięki temu wszyscy goście pikników będą mogli dowiedzieć się jak dbać o serce w sposób kompleksowy.  « zobacz pełny kalendarz »
  « powrót do strony głównej • brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


  zobacz pełny kalendarz imprez »

  Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

  Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

  zobacz więcej informacji »

  Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
  możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
  możliwość wypożyczenia rowerów
  możliwość wypożyczenia leżaków
  możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
  koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
  kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
  możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
  więcej imprez plenerowych (masowych)
  więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
  więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)  zobacz wyniki »  Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

  więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


  Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

  Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt