Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


26.03.2007, godz.: 12:00

Targi Pracy - MBA Career Fair 2007

Odwiedzający mają unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w dużych korporacjach, poznania wymagań stawianych kandydatom oraz przebiegu procesu rekrutacyjnego.

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem targów, które planowane jest na 12:00, Tomasz Wiśniewski i Roger Adamowicz z firmy konsultingowej KPMG poprowadzą case study „Let’s enter the world of ZARA: Responsive, high speed, affordable fashion.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w case-study prosimy o wysyłanie zgłoszeń do 21 marca na adres: monika.wysocka@saamba.org.pl (uwaga: ilość miejsc ograniczona).

Warsztaty Karier to impreza szkoleniowa mająca na celu przygotowanie studentów i absolwentów do aktywnego poszukiwania pracy i rozmów z przyszłymi pracodawcami.
W ramach intensywnego jednodniowego szkolenia odbywają się trzy wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzone w pięciu 25-osobowych grupach z udziałem doświadczonych menedżerów w roli konsultantów.
Podczas szkolenia uczestnicy dowiadują się jak profesjonalnie napisać CV i list motywacyjny oraz poznają podstawowe zasady, którymi trzeba się kierować w procesie rekrutacji podczas rozmów kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez doświadczonych menedżerów SAAMBA. Warsztaty kończą się grą symulacyjną typu "Assessment Center" i sesją panelową z udziałem menedżerów, absolwentów MBA i przedstawicieli SAAMBA podsumowującą spotkanie.
Tegoroczna edycja targów przyniesie ze sobą również wiele interesujących zmian. Zdecydowaliśmy się wzbogacić formułę imprezy o Panel Dyskusyjny z udziałem znakomitości ze świata nauki i wielkich korporacji. Ponadto, w ramach Alumni Corner - nieformalnej w swoim charakterze dyskusji - gościć będziemy wybitnych absolwentów o niezwykle interesującym dorobku profesjonalnym.

Program XIV Edycji Targów Pracy i Warsztatów KarierMBA Career Fair 2007
9:00 - 11:00 Case Study "Let's enter the world of ZARA: Responsive, high speed, affordable fashion" prowadzony przez Tomasza Wiśniewskiego i Rogera Adamowicza z firmy konsultingowej KPMG
10:00 - 12:00 Przyjazd wystawców i organizacja stoisk
12:00 - 12:30 Oficjalne otwarcie MBA Career Fair 2007
12:30 - 13:00 Prezentacja firmy PricewaterhouseCoopers
13:15 - 13:45 Prezentacja firmy Alstom
14:00 - 15:00 Panel Dyskusyjny "Na styku nauki i biznesu-jak skutecznie wspomagać komercjalizację innowacji technicznych w Polsce"
15:30 - 16:00 Prezentacja firmy Deloitte
16:15 - 16:45 Prezentacja firmy Michelin
17:00 - 17:30 Prezentacja firmy Roland Berger
18:00 - 18:30 Wręczenie Nagrody dla Najlepszego Wystawcy MBA Career Fair 2007. Rozstrzygnięcie konkursów i losowanie nagród.
Oficjalne zamknięcie Targów.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt