Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


21.03.2007, godz.: 19:00

Eufonia i Des Moines - koncert promujący najnowszy krążek

Interaktywna Nieformalna Grupa Artystyczna Ingai zaprasza na Eufonię w klubie Mechanik. Główną atrakcja będzie koncert promujacy najnowsza płytę zespołu
Des Moines - MAHIJO (support Hebi)

poza tym wernisaż Magdaleny Grendy
oraz konkurs jednego tekstu (szczegóły poniżej)

DES MOINES (pop-rock-alternative)
Legendarny Zespół Des Moines to jeden z bardziej obiecujacych "nowych" zespołów gatunku pop-rock-alternative. Ma na koncie już parę dobrych płyt ["Des Moines" (1998), "Legendarny Zespół Des Moines" (2001), "Na żywo w Radio" (2003)] i teledysków ("Ciemne ulice", "Skad mogłem wiedzieć", "Czerwone, niebieskie", "Co mi ludzie powiedza", "Ona miała z soba moc"). Największymi atutami zespołu jest muzyka od której trudno się uwalnić i bardzo pozytywna atmosfera podczas koncertów.

Skład:
Maciej Szczyciński: bas akustyczny, spiew
Michał Piastowicz: gitara, spiew
Sławomir Kazulak: perkusja
Wojciech Orszulak: gitara akustyczna, spiew
Fabian Włodarek: akordeon, klawisz
Robert Siwak: instrumenty perkusyjne


HEBI(rock)
Zespół Hebi powstał w pazdzierniku 2005 i do tej pory nagrał już 10 złotych płyt (na komputerze, bo trzeba było przetestować nagrywarkę). Wyjatkowo z powodu wypadku Marcina Bruczkowskiego który złamał rękę, za perkusja zasiadzie Tomek "Kudel" Kudelski, który współpracował wczesniej z muzykami z zespołu. Sam Marcin oczywiscie nie opusci Hebi i postara się chociaż trochę poprzeszkadzać.

Skład:
Andrzej "Mecenas" Archanowicz - gitara, wokal
Robert "Robur" Wieczorek - gitara
Krzysztof "Krzychu" Słaby - klawisze
Robert "Peła" Pełka - bas, wokal
Tomek "Kudel" Kudelski - perkusja
Marcin "Gajdzin" Bruczkowski


MAGDALENA GRENDA fotografia "Krewni-I-Znajomi-Kota"
Magdalena Grenda. Rocznik orwellowski. Tryb życia nie do końca typowy. Na co dzień przebywa wsród rzeczy starszych od niej srednio o jakies trzysta lat. Często towarzysza jej wizerunki swiętych oraz kurz i różne mikroorganizmy. Nieraz po nocach snia jej się kity - lekarstwo na pustkę dla chorych zabytków. Pomimo tego regularnie jak normalny człowiek chodzi na piwo, a ostatnio dwa razy w tygodniu czuje potrzebę chodzenia po scianie. Lubi podróże.

Krewni-i-znajomi-Kota to nie zawsze najbliżsi przyjaciele. To ludzie, którzy zostali pochwyceni w osobliwej chwili, jedynej i niepowtarzalnej jak superpromocyjna okazja, nie skatalogowana, przesłana raz na wiecznosć przez sama Wiecznosć. Autorka chciałaby wyrazić podziękowania dla Wiecznosci ("Dzięki za swiatło!"). Liczy na więcej atrakcyjnych promocji, zdjęcie gratis.


KONKURS JEDNEGO TEKSTU
jurorzy: Magdalena Turowska Cytryna, Marcin Bruczkowski Gajdzin, Paweł Leszczyński

Zapraszamy do udziału w konkursie jednego tekstu. To formuła łaczaca ze soba elementy konkursu jednego wiersza, slamu oraz garsć nowatorskich pomysłów. Uczestnicy konkursu maja za zadanie wykonać autorskie wystapienie trwajace od trzech do pięciu minut. Moga przedstawić dowolny tekst: wiersz, prozę, historię, jednoosobowy skecz. Z kartki lub z głowy (jurorzy będa wdzięczni za tekst wystapienia). Moga używać rekwizytów. Za poziom artystyczny jurorzy wedle swojego uznania przyznaja nagrody pieniężne o łacznej wartosci 200 zł. Osoba, która swoim wystapieniem zdobędzie uznanie publicznosci może liczyć na jej bezposrednia gratyfikację, ale to ona zdecyduje jakiej wysokosci nagroda przysługuje zwycięzcy. Przewidujemy też nagrodę Klubu Mechanik.

Zapisy na konkurs jednego tekstu przyjmowane sa tylko przez internet. Prosimy o przesłanie swojego imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego oraz przewidywanego czasu wystapienia na adres ingai@ingai.pl. Uczestnicy konkursu wchodza za darmo. Niestety ilosć występujacych jest ograniczona.


21 marca (sroda)
godzina 19.00
Klub Mechanik
ul. Narbutta 87


wstęp: 6 zł + rzut kostka czteroscienna« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt