Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


15.09.2006, godz.: 15:30

Warszawa Przyjazna Rowerzystom

O 15:30 początek imprezy - przejazd peletonu rowerzystów oraz samochodu przez zakorkowaną o tej porze Warszawę z ronda de Gaulle'a na Pola Mokotowskie. Cel - sprawdzamy, kto lepiej radzi sobie w korkach (rowerzyści czy kierowcy). Peleton przejeżdża trasą rondo de Gaulle'a, Alejami Jerozolimskimi do placu Zawiszy, dalej Raszyńską do Pola Mokotowskiego, gdzie na polanie od strony Żwirki i Wigury zaczyna się piknik.

16:00-20:00 - Piknik na Polu Mokotowskim. Na scenie promocja zdrowego stylu życia i podsumowanie redakcyjnej akcji Życia Warszawy "Warszawa przyjazna rowerzystom". W programie: występ Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i LUZIK, konkursy, związane tematycznie z Życiem Warszawy oraz ze zdrowym stylem życia, występ zespołu Rocksun - młodej, rockowo-popowej formacji, której wokalistka, Paulina Sykut, była uczestniczką telewizyjnych programów "Szansa na sukces", "Idol" oraz "Droga do gwiazd", pokaz taneczny par w tańcach latynoamerykańskich (para znana ze słynnego programu "Taniec z gwiazdami"), pokaz fitness, prezentacja Gymstick na scenie z udziałem publiczności.
Oprócz tego przez cały czas na terenie pikniku stoisko, gdzie można spotkać się ze sportowcami, zdobyć ich autograf, zdjęcie; stoisko zdrowia (badania na miejscu: cukier, słuch, tkanka tłuszczowa); stoiska sportowe - testy sprawnościowe dla całych rodzin (rodzinny wielobój rekreacyjny, polegający na rozstawieniu pięciu stałych punktów z grami rekreacyjnymi: bocce, pochylnia, rzut podkową, dyskołap, polskie kręgle, toczydło, serso, plaster sera, kula do dołka, unihokej, itp. - wszystko pod opieką instruktorów z AWF). Porady dietetyka, tabele kaloryczne, dobieranie diety; Pokazy ratownictwa; Prezentacje oferty firm sportowych; Stoisko "Życia Warszawy" - spotkania z dziennikarzami gazety.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt