Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


28.09.2006, godz.: 21:15

Koncert Nicka Cave'a

Nick Cave, jeden z najbardziej intrygujących twórców w historii muzyki rockowej wystąpi w Polsce. Jedyny, akustyczny koncert artysty odbędzie się 28 września w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym dziedzińcu biurowca Focus/Atrium, przy Al. Armii Ludowej 26. Motywem przewodnim koncertu będzie muzyka filmowa którą stworzył Cave, w tym między innymi ścieżka dźwiękowa do westernu "The Proposition" - filmu uznanego przez branżę filmową za prawdziwy brylant - Do tego obrazu Cave napisał także scenariusz!

W Warszawie Artysta wystąpi wraz z zespołem w składzie:
Nick Cave - piano, vocals
Martyn P. Casey bass
Warren Ellis - violin
Jim Sclavunos -percussion

PLAN KONCERTU NICKA CAVE'A

Koncert, Budynek Focus, ul. Armii Ludowej 26
20.15 - otwarcie drzwi dla publiczności
21.45 - występ Marii Peszek - Support
21.15 - zapowiedź i rozpoczęcie występu Nicka Cave'a

BILETY

START SPRZEDAŻY 02.08.2006

1200 miejsc siedzących podzielonych na 4 kategorie jakościowo-cenowe.
Wszystkie miejsca są numerowane.

CENY BILETÓW:

Miejsca VIP - cena 450 zł
Miejsca I - cena 270 zł
Miejsca II - cena 220 zł
Miejsca III - cena 170 zł

Ten australijski Artysta jest Nie tylko muzykiem, ale także poetą, prozaikiem, grafikiem oraz aktorem. Przez ponad 20 lat Pracy na scenie, Nick Cave osiągnął znaczący sukces, także komercyjny, a niektóre jego utwory - w szczególności Where the Wild Roses Grow z płyty Murder Ballads (duet z Kylie Minogue) - stały się światowymi przebojami. Współpraca i wspólne kompozycje oraz wokalne duety z takimi postaciami jak Kylie Minogue, Sting, PJ Harvey czy Leonard Cohen przysporzyły Artyście sporej popularności - jego fani są dosłownie wszędzie.

Kariera Cave'a rozpoczęła się w drugiej połowie lat 70 - od tamtej pory wydał ponad 20 albumów, wystąpił w kilku uznanych obrazach kinowych (w tym w trzech filmach Wim'a Wendersa, Niebo nad Berlinem, Tak daleko, tak blisko, Aż na koniec świata), a także napisał kilka książek i scenariuszy filmowych.

Nick Cave - Artysta wszechstronny
Nick Cave to Artysta wybitny. Muzyk, poeta, prozaik, grafik i aktor. To mistrz nastroju, prowokacji i szaman wyjątkowego muzycznego klimatu, tym skuteczniejszego, że popartego wyśmienitą muzyką, znakomitymi tekstami i intrygująco-niespokojnym image artysty.

Nick Cave - Muzyk
Nick Cave to Muzyk kontrowersyjny. Swoją muzyczną twórczość traktuje jako ucieczkę od świata do własnych krain. Cave to niepokojąca i wyrazista sceniczna osobowość, która zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. A słuchaczy ma wielu - w Polsce wielkim miłośnikiem twórczości Cave'a był min. nieżyjący już, genialny dziennikarz muzyczny - Tomasz Beksiński.

Nick Cave - Pisarz i scenarzysta
Nick Cave zasłynął jako pisarz w 1989 roku. Od tamtej pory ma na swoim koncie kilka publikacji, opowiadań (wszystkie zostały wydane w Polsce) i scenariuszy filmowych.

Nick Cave a film
Artysta ma swój wkład w rozwój światowego filmu. Jest kompozytorem muzyki filmowej, aktorem(szczególnie ulubionym przez reżysera Wima Wendersa) i autorem scenariuszy(patrz The Proposition).

więcej informacji o imprezie »« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt