Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


23.09.2006

ECCO Walkathon 2006

WWF Polska już po raz drugi zaprasza na charytatywny spacer po Warszawie. W tym roku ECCO Walkathon odbędzie się 23 września na Polach Mokotowskich. Rejestracja uczestników rozpoczęła się już 1 maja 2006! Zgromadzone przez WWF w czasie ECCO Walkathonu datki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu pozwalającego ratować zwierzęta odebrane przemytnikom.

W tym roku zaczynamy spacerować z Pola Mokotowskiego i udajemy się w okolice górnego i dolnego Mokotowa. Z pewnością podczas tegorocznego ECCO Walkathonu odkryjesz stolicę na nowo! W tym roku możesz połączyć trasy 6 i 10 km, w taki sposób, w jaki Ci najbardziej odpowiada. Im więcej pokonasz kilometrów, tym więcej pieniędzy zostanie przekazanych na Organizacje. Obydwie trasy są pełne atrakcji i oferują niezapomniane przeżycia, więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Cię do tego, żeby iść, iść i dalej iść...

ECCO Walkathon to zbieranie funduszy na szczytne cele i poznawanie swojego miasta w trakcie sobotniego spaceru po swoim mieście. Duńczycy po raz pierwszy mieli taką sposobnośc w 1999 roku, gdy pierwszy ECCO Walkathon odbył się w Kopenhadze.

Od tego czasu spacer zmienił swoje oblicze, idea rozpowszechniła na cały świat, ale zasady pozostały bez zmian. Za każdy kilometr przebyty przez uczestników ECCO Walkathonu, ECCO przekazuje 4 zł na rzecz 3 Organizacji. W Polsce będą to w tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Polska Akcja Humanitarna i Organizacja ekologiczna WWF. Każdy uczestnik sam decyduje, na rzecz której Organizacji chce przeznaczyć swoje "wychodzone" kilometry.

Przy okazji czynienia dobra dla innych możesz spędzić przyjemnie czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół. Zapewniamy dobrą zabawę zarówno przed wyjściem na trasy, w czasie spaceru jak i po powrocie na Pole Mokotowskie - najważniejsze miejsce imprezy, gdzie po zamknięciu tras i powrocie wszystkich uczestników ze spaceru odbędzie się przekazanie czeku Organizacjom.

W tym roku zapraszamy wszystkich uczestników spaceru do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcie z tegorocznego ECCO Walkathonu. Cenne nagrody czekają!

więcej informacji o imprezie »« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt