Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


13.04.2011, godz.: 20:00

LOLEK LUZZ FEST 3 - IRA

Po rocznej przerwie powraca na Pole Mokotowskie LOLEK LUZZ FEST, który odbędzie się 13-go i 14-go kwietnia w Pubie Lolek. Pierwszego dnia na scenie Pubu Lolek wystąpi IRA ze swoim akustycznym materiałem. Drugiego dnia swoje największe hity zagra Małgorzata Ostrowska.

Tradycja wiosennych koncertów w gwiazdorskiej obsadzie sięga roku 1996, kiedy to Lolek był jednym z trzech największych pubów w Polsce. Przez 15 lat swojego istnienia Pub Lolek z powodzeniem organizował wiele imprez kulturalnych. Dotychczas na scenie w ogrodzie można było podziwiać między innymi takich artystów jak Raz Dwa Trzy, Lech Janerka, Tadeusz Nalepa, Maciej Maleńczuk, VooVoo, Odział Zamknięty, Renata Przemyk czy Maanam.

Z powodu wiosny i wydarzenia, które organizujemy, warto urwać się z pracy wcześniej by odetchnąć świeżym powietrzem Pola Mokotowskiego i spędzić trochę czasu w gronie przyjaciół przy dobrej polskiej muzyce - mówi Mariusz Grabowski, prezes firmy będącej właścicielem Lolka.

I słusznie, nie można przecież wiecznie zostawać po godzinach, tym bardziej, że Lolek położony jest w centrum, w wyjątkowo malowniczej części miasta.

Serdecznie polecamy!

LOLEK LUZZ FEST

13 kwietnia – IRA

14 kwietnia – MAŁGORZATA OSTROWSKA

PUB LOLEK (Pole Mokotowskie), ul. Rokitnicka 20, godz. 20:00, WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: Biuro LOLEK LUZZ FEST – Monika Machel, e-mail: m.machel@grupastyx.pl

www.publolek.pl

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt