Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


17.07.2010, godz.: 14:30

„Fineasz i Ferb – Reakcja Łańcuchowa”

Disney XD zaprasza wszystkich na imprezy plenerowe inspirowane przygodami bohaterów serialu animowanego „Fineasz i Ferb – Reakcja Łańcuchowa”. W Warszawie impreza odbędzie się 17 lipca na Polu Mokotowskim. Zapraszamy od 14:30 do 18:30.

KUBA WESOŁOWSKI ROZPOCZNIE WIELKI FINAŁ IMPREZY „FINEASZ I FERB – REAKCJA ŁAŃCUCHOWA” W WARSZAWIE Disney XD zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na super imprezę plenerową „Fineasz i Ferb – Reakcja Łańcuchowa”.
Ponad dwa tysiące dzieci i rodziców bawiło się na imprezie we Wrocławiu w zeszły weekend. Teraz kolej na Warszawę. Disney XD zaprasza na kolejną z serii imprez “Fineasz i Ferb – Reakcja Łańcuchowa”, która odbędzie się w sobotę 17 lipca w godz. 14:30-18:30 na Polu Mokotowskim w Warszawie.
Podczas inspirowanej przygodami bohaterów serialu imprezy plenerowej, wszystkie dzieci wraz z rodzinami mają szansę wziąć udział w budowie imponujących rozmiarów machiny, funkcjonującej na zasadzie „efektu domina”, czyli reakcji łańcuchowej. Jej uruchomienie doprowadzi do spektakularnego finału, który zostanie zainicjowany przez gwiazdę serialu TVN „Na wspólnej” - Kubę Wesołowskiego.
Na organizowanej na Polu Mokotowskim imprezie, dzieci będą miały możliwość wcielić się w role swoich ulubionych bohaterów i poznać naukowe tajemnice, dzięki którym funkcjonuje konstrukcja „reakcji łańcuchowej”. Ich zadaniem będzie budowa poszczególnych elementów tej imponującej, ponad 40 metrowej machiny: kolejki, rakiety, peryskopu, czy robotów.
W trakcie wielkiego finału imprezy, który przewidziany jest na koniec dnia, zostanie wybrane jedno dziecko, które w towarzystwie aktora Kuby Wesołowskiego uruchomi machinę i zainicjuje wielki finał imprezy. W tym samym czasie inni mali konstruktorzy zobaczą, czym kończy się ta wielka reakcja łańcuchowa. Impreza, prowadzona przez znanego prezentera Roberta Jarka, będzie wypełniona mnóstwem atrakcji, konkursów i nagród.
Dzieci, które będą chciały poćwiczyć swoje umiejętności w budowaniu wielkiej reakcji łańcuchowej, zapraszamy na stronę www.disneyxd.pl, gdzie można podpatrzeć jak Fineasz i Ferb budują swoje konstrukcje.
Dla pomysłowych bohaterów serialu - Fineasza i Ferba, każdy letni dzień jest nadzwyczajny. W ekstremalny sposób realizują swoje marzenia, takie jak budowa kolejki górskiej w ogródku. Zawsze kończą, zanim rodzice dowiedzą się o ich planach, niwecząc w ten sposób plany naskarżenia na nich przez ich nastoletnią siostrę Fretkę. W tym samym czasie, ich domowy pupil - Pepe pan Dziobak, prowadzi podwójne życie jako tajny Agent P, który próbuje pokonać złego Dr. Dundersztyca.

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt