Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


20.06.2010, godz.: 13:00

DRUŽINA & G-STRINGS w Lolku

LOLEK kibicuje SŁOWACJI


Jak smakuje Słowacka kultura? Spróbować będzie można już w najbliższych dniach w Pubie Lolek na Polu Mokotowskim. Najbliższy tydzień to nie tylko okazja do kibicowania Słowakom podczas transmisji meczów, ale i do posłuchania topowych słowackich wykonawców muzycznych. W niedzielę 20go czerwca zagrają DRUŽINA i G-STRINGS. W czwartek 24go czerwca wystąpi POLEMIC.DRUŽINA jest jednym z czołowych bandów Słowackich ale w nurcie world music również jednym z czołowych na świecie. Prezentują słowacki folklor i pieśni ludowe w nowoczesnym stylu porównywanym do takich artystów jak GORAN BREGOVIČ. G-Strinx to popowa żeńska grupa instrumentalno-wokalna, którą tworzą instrumentalistki grające na skrzypcach elektronicznych, tańcząc i śpiewając jednocześnie! Repertuar G Strinx to głównie autorskie kompozycje, a także utwory muzyki klasycznej przedstawione w nowoczesnych, elektrycznych i tanecznych aranżacjach.
POLEMIC przez prawie 20 lat pracy twórczej uzyskał na Słowacji status największej gwiazdy reggae SKA. Jest kilkukrotnym laureatem słowackiej Grammy Aurel (odpowiednik polskich Fryderyków), biją wszelkie rekordy popularności na słowackiej scenie muzycznej.


Dodatkową atrakcją dla gości Pubu Lolek podczas wydarzeń promujących Słowację będą kulinaria narodowe Vyprážaný syr s hranolkami i tatárskou omoku czy Bryndzové Halušky oraz odpowiednie trunki. Organizatorzy zaplanowali liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawy dla dzieci.


20.06.2010 - DRUŽINA & G-STRINGS


24.06.2010 - POLEMIC


PUB LOLEK (Pole Mokotowskie), ul. Rokitnicka 20, wstęp wolny


Więcej informacji nt. wykonawców znajduje się na stronie www.druzina.info, www.gstrinx.sk, www.polemic.sk


Zapraszamy!


www.publolek.pl

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt