Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


18.1.2011, godz.: 19:37, źródło: www.radomska13.art.pl

Centrum Artystyczne Radomska 13 w styczniu.

Centrum Artystyczne Radomska 13 zaprasza w styczniu panie na warsztaty stylizacji, dzieci na warsztaty podróżnicze oraz bajkę o Czerwonym Kapturku a wszystkich na koncert góralskich kolęd i pastorałek.PROGRAM

Latający dywan

Dzieci w wieku 8-12 lat zapraszamy na warsztaty podróżnicze, podczas których będziemy poznawać kultury innych narodów, a w szczególności zainteresujemy się tym, jak na co dzień żyją, bawią się i uczą dzieci w innych krajach.

2011.01.21, godz.17.00 - Ameryka

Kto odkrył Amerykę? Co wiemy o poszukiwaczach złota, a co o Hollywood? Ameryka to duży i bardzo różnorodny kraj. Dowiemy się o nim wielu ciekawostek. Pobawimy się w Indian, zbudujemy tipi i wykonamy pióropusze. Możemy też zostać kowbojami. Wykonamy eksperymenty z coca colą i wspólnie przyrządzimy pyszny koktajl owocowy.

2011.01.28 , godz.17.00 - Skandynawia

Przywitamy się w języku duńskim, szwedzkim i norweskim. Porozmawiamy o krajach skandynawskich, ich historii i współczesności. Pobawimy się w groźnych Wikingów, a później wysłuchamy baśni Andersena. Wybudujemy coś ciekawego z klocków lego i obejrzymy filmik o Pippi. Przygotujemy też deser ryżowy dla trolla, ale sami go zjemy.

Cena - 15 zł jedno spotkanie, 40 zł karnet (4 wejścia)

2011.01.22 Koncert kolęd i pastorałek

Zapraszamy do Centrum Artystycznego Radomska 13 na wyjątkowy koncert góralskich kolęd i pastorałek „ Hej grojciez, śpiewojciez Mu” w wykonaniu grupy „Hanka Rybka z Zespołem”. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii Jerzego Z. Kosiuczenko prezentująca szopki góralskie.

22 stycznia, godz. 17.00

Bilety 10zł

Przedsprzedaż biletów w Centrum Artystycznym „Radomska 13”
ul. Radomska 13/21
tel.22 823 37 56
od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 – 19.00

2011.01.23 Czerwony Kapturek

W ramach projektu „Scena Radomska” zapraszamy dzieci na bajkę pt. „Czerwony Kapturek” wg Jana Brzechwy w wykonaniu Agencji Artystycznej Bajlandia.

23 stycznia, godz.12.30

Bilety w cenie 10 zł

Zapisy w sekretariacie.

2011.01.29 Warsztaty stylizacji

Serdecznie zapraszamy kobiety - od nastolatki do seniorki - na weekendowe warsztaty stylizacji.

W programie:
1.Analiza sylwetki i dobranie odpowiedniego do typu ubioru. Co możemy zmienić w naszym sposobie ubierania aby wyglądać jak najkorzystniej?
Każda z pań przynosi swoje ulubione ubranie, które zostanie poddane analizie stylisty.
2.Analiza kolorystyczna, dobór odpowiedniej palety barw dla danej kobiety.
3.Jak inspirować się modą? Jak być sobą niezależnie od mody i jak wypracować swój indywidualny
styl?
4.Znani i lubiani - oglądamy zdjęcia znanych postaci poddajemy ocenie ich styl.

29 stycznia, godz.10.30

Cena - 50 zł od osoby

Prowadzenie: Agata Uchman -stylistka, kostiumolog. Absolwentka ASP w Warszawie.

Współpracowała z pismami kobiecymi: "Wysokie obcasy" ,"Cosmopolitan". Projektuje kostiumy filmowe i teatralne. Stylizowała w filmach znane postaci ekranu: Jan Nowicki, Izabela Trojanowska, Rafał Cieszyński i in.« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt