Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


21.12.2010, godz.: 05:14, źródło: http://www.mmwarszawa.pl/

Sylwester na Placu Konstytucji 2010

Na pl. Konstytucji w Warszawie wystąpią m.in. Roxette, Doda i Maleńczuk.
Gwiazdą sylwestrowego wieczoru będzie szwedzki zespół Roxette, który przed polską publicznością wystąpi po raz pierwszy.

- Co roku zabawie przyświeca jakaś główna idea. Tym razem, z okazji tego, że w 2011 Polska obejmie przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej, gwiazdy uczczą to wydarzenie, wykonując hity Europy – zapowiedziała na konferencji prasowej prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Wiele występów zaskoczy słuchaczy. Varius Manx wykona piosenkę „Mambo no. 5”, Szymon Wydra zaśpiewa „Cose Della vita” Erosa Ramazottiego, Kombii zaprezentuje „Dziewczynę o perłowych włosach”, Doda utwór „Boys, boys, boys”, Golec uOrkiestra – „Kalashnikov”, Wojciech Gąssowski – „Mambo italiano”, a Blendersi popularne „Ein zwei polizei”.

Z zagranicznych twórców wystąpią także Opus oraz Danzel, którzy rozgrzeją publiczność słynnymi utworami „Life Ss Life” i „Pump It Up”.

O dobry humor uczestników imprezy zadbają Maryjusz Kałamaga (znany z kabaretu Łowcy.B) i Cezary Pazura, którzy szykują występ-niespodziankę.

W rolę gospodarzy i prowadzących imprezę wcielą się: Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska, Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Mateusz Borek, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock.


Szczegóły sylwestrowej zabawy na pl. Konstytucji
Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 i potrwa sześć godzin. Po raz trzeci największa impreza sylwestrowa w Warszawie, organizowana przez Miasto Stołeczne Warszawa i telewizję Polsat, odbędzie się na placu Konstytucji. – Cieszę się, że rok temu aż sto tysięcy osób bawiło się w tym miejscu. Mam nadzieję, że w tym roku frekwencja będzie jeszcze wyższa – mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

O północy życzenia noworoczne złoży prezydent stolicy. W związku z prezydencją w UE w 2011 i motywem przewodnim zabawy, Hannie Gronkiewicz-Waltz towarzyszyć będzie przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. O północy, kiedy niebo rozświetli pokaz sztucznych ogni, śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska zaśpiewa hymn Europy, czyli „Odę do radości”.

Na pl. Konstytucji nie zaparkujesz
Utrudnienia na pl. Konstytucji, związane z budową sceny i innymi przygotowaniami do imprezy sylwestrowej, zaczęły się już we wtorek, 7 grudnia. Na środku placu oraz w jego południowo-wschodnim rogu nie można już parkować. Znaki z tą informacją pojawiły się tydzień temu. Miejsca są niedostępne również dla osób, które wykupiły abonament mieszkańca w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. Osoby te nie będą musiały jednak uiszczać regularnej opłaty za parkowanie auta w innym miejscu niż dotychczasowe, jeżeli pozostawią auto w obrębie ulic: Wilczej, Kruczej, Mokotowskiej, Placu Zbawiciela, Nowowiejskiej, Placu Politechniki, Stanisława Noakowskiego, Emilii Plater do Wilczej.

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW
31 grudnia 2010 / 01 stycznia 2011
Miejsce: pl. Konstytucji w Warszawie
Start o godz. 20:00, zakończenie o godz. 2:00

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt