Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


8.3.2010, godz.: 16:53, źródło: www.publolek.pl

LOLEK LUZZ FESTvol.3

LOLEK LUZZ FESTvol.3

Wiosna to dobry powód na wcześniejsze wychodzenie z pracy, na znalezienie czasu dla siebie, rodziny i przyjaciół. Zachęca do tego również LOLEK LUZZ FEST, który odbędzie się 14-go i 15-go kwietnia na Polu Mokotowskim.

Pierwszego dnia na scenie Pubu Lolek po raz pierwszy w swojej karierze z koncertem akustycznym wystapi Lech Janerka. Drugiego dnia swoje najwieksze hity zagra Małgorzata Ostrowska..

Te dwa dni muzycznego uniesienia mają być nie tylko jak w ostatnich latach, powodem do wcześniejszego "urwania się" z pracy. - To świetny pretekst do odświeżenia kontaktów z przyjaciółmi i inspiracja do powspominania przy muzyce czasów, gdy jeszcze nie byliśmy tacy zajęci - mówi Mariusz Grabowski, prezes firmy będącej właściecielem Lolka.

Ideą Lolek Luzz Fest jest wywołanie dyskusji nad problemem zostawania w pracy po godzinach, który w żadnym innym mieście naszego kraju nie dotyka Polaków tak bardzo, jak w Warszawie.

Tym razem Lech Janerka i Małgorzata Ostrowska zaprezentują na swój własny muzyczny sposób, jak wyluzować, być sobą i żyć bez kompromisów.

Zapraszamy do Lolka (-;

Można przyjść w sandałach, z psem lub/i kotem (-;

LOLEK LUZZ FEST


14 kwietnia - LECH JANERKA

15 kwietnia - MAŁGORZATA OSTROWSKA

PUB LOLEK (Pole Mokotowskie), ul. Rokitnicka 20, godz. 20:00,

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: Biuro LOLEK LUZZ FEST - Monika Machel, e-mail:
m.machel@grupastyx.pl

mobile: +48 602 741 759,

www.publolek.pl« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt